Q-POWER QBOMB 10" Sealed Car Subwoofer Sub Box Enclosure | QBOMB10S Single
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
This Q-Power 10" QBOMB10S Single Subwoofer Box Enclosure is designed and built for the deepest bass. It features a single sealed chamber design, 1.2 cubic feet of air space and a mounting depth up to 12 inches.
The Q-Power 10" Q-Bomb subwoofer box is finished with a black bedliner spray for increased durability. Turn your ride into a sound machine with the help of the Q-Power 10" Subwoofer Enclosure! If you want the most output for your money, this is the way to go.
"Q Bomb" is etched in the top of the box
Dimensions: 16" (W) x 13.25" (H) x 13.25" (D)
2-year Warranty: (1-year Manufacturer + 1-year VMInnovations)
  • Brand New **Q-Power 10"** QBOMB10S Single Sealed Subwoofer Box!
  • Designed and Built for the Deepest Bass
  • 3/4" MDF Construction
  • Dual Sealed Chamber Design
  • Black Bed Liner Spray Finish
  • Specifications:
  • Size: 10"
  • Mounting Depth: 12"